• 0-800-212-044
  • зі стаціонарних телефонів по Україні - безкоштовно

Конкурс від Microsoft Обміняй твір на планшет Microsoft Surface RT

Шановні Учасники!

Авторитетне журі конкурсу Новий планшет повідомляє про результати.

А саме, новий планшетів Microsoft Surface RT 32 GB з встановленим Windows RT і Office RT отримають наступні учасники:

Сиренко Дар`я Романівна,В 
- 13 років,В 
- школа № 60
- м. Луганськ
Головень Валентина Михайлівна
- 13 років
- Житомирський екологічний ліцей №24
- м. Житомир
Кириченко Дарина Юріївна
- 13 років
- Гадяцька спеціалізована школа-інтернат ім. Є. П. КочергінаВ 
- м. Гадяч
Гандзій Анастасія
- Учениця 5-Б класу
- Піщанського НВК ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія
- Смт Піщанка, Вінницької області
Заіка Іван Сергійович
- 11 років
- ДЗШ №85
- м. Донецьк

Також, членами журі було відзначено твори наступних учасників, які отримають заохочувальний приз - 10-ти процентну знижку на купівлю нового планшету Microsoft Surface RT 32 GB.

1. Закревська Марина Станіславівна
12 років
школа № 13
м. Костянтинівка, Донецька область

2. Коваленко Ольга Віталіївна
10 років
ХГ №169
м. Харків

3. Герасимчук Дарина Василівна
9 років
4-Б клас
Рівненського НВК Колегіум

4. Френзель Валерія Юріївна
14 років
школа першого ступеня-гімназія №42
м. Луганськ

5. Марина Музиченко
м. Житомир (інші дані не надано)

6. Васьківська Дарина Миколаївна
13 років
НВК"СЗОШ, ліцей "Успіх"
м. Славута

7. Кошель Михайло Артемович 
7 років 
НВК школа-сад "Журавушка" 
м. Лутугине Луганської обл.

8. Гадяцька Дар'я Віталіївна
7 років
село Іверське
школа №10

8. Поколодна Маргарита Ігорівна
11 років
Харківська гімназія №14
м. Харків

9. Шестаков Владислав Александрович
14 років
школа №4 (АИТГ)
Украина, Луганская область, м.Алчевск

10. Чала Катерина Сергіївна
14 років
Часовоярська загалноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Артемівської міської ради Донецької області
м. Часів Яр Донецької області

11. Луганський Роман Валерійович 
16 років
Комунальний заклад Луганська школа І-ІІІ ступенів № 55
м. Луганськ

12. Марина Станіславівна
12 років
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 
м. Пирятин Полтавської обл.

13. Герасим Едвард Ілліч
9 років
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 
м. Харків

14. Резніков Валерій Дмитрович
15 років
Полтавська спеціалізована школа №3
м. Полтава

15. Емельяненко Елена Вікторівна
16 років
школа №7
м. Суми

16. Кузьменко Дарина Олександрівна
16 років
ліцей №15
м. Чернігів

17. Слуцький Дмитро Олексійович
14 років. 
ШСШ І-ІІІ ступенів № 1
м. Шостка

18. Алик Бася 
М. Донецьк
http://vk.com/san_ua
(інші дані не надано)

19. Кричфалушій Аліна Іванівна 
14 років
Луцький НВК №26 
м. Луцьк, Волинська обл.

20. Лукашин Олександр Віталійович
13 років 
НВК Маріупольскій технічний ліцей
М. Маріуполь

21. Карина Холявка
12 років
М. Суми

22.Кириченко Дарина Юріївна
13 років
Гадяцька спеціалізована школа-інтернат ім. Є. П. Кочергіна 
м. Гадяч

23. Ладико Микита Андійович
12 років
Комунального закладу Луганський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів колегіум № 36,
м. Луганськ

24.Удоденко Оксана
15 років 
школа №29
м. Вінниця

25. Бондаренко Вадим 
13 років
школа № 92
м. Макіївка

26. Дорофєєв Владислав Олександрович
15 років
Часовоярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 17
м. Часів Яр

27. Игина Юлия Богдановна
16 років
Специализированная школа I-III ступеней №1 Им. Профессора Л.М.Лоповка
м. Луганск

28. Романенко Владислав Сергеевич
12 років
Маріупольська гімназія №2
м. Маріуполь

29. Жучкова Анастасія Романівна
14 років 
Краснолиманська НВК гімназія 1-3 ступеня
м. Красний Лиман Донецька обл.

30. Хомицький Любомир
учень 5-А класу 
ЗОШ №52 
м. Харків

31. Мирошниченко Владлен
11 років
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням окремих предметів
м. Маріуполь

32. Радченко Катерина
4 років учениця 4(8) класу математичного відділення 
Конотопська гімназія
м. Конотоп, Сумська область 

33. Блоха Олександр Володимирович
15 років
місто Чернігів, Чернігівська область
Чернігівський колегіум №11

34. Воронін Андрій 
16 років
м. Харків
школа №52

35. Гарганова Олена Ігорівна 
Луганський навчально-виховний комплекс 
спеціалізована школа І ступеня, гімназія №60 ім. 200-річчя м. Луганська
м. Луганськ

36. Сидор Наталя Вікторівна
15 років
Вільнянська гімназія Світоч
м. Вільнянськ

37. Луганський Роман Валерійович 
16 років
Комунальний заклад Луганська школа І-ІІІ ступенів № 55 
м. Луганськ

38. Чукурна Антон
11 рокiв, 6-а клас
Спецiалiзована школа № 66
м. Марiуполь

39. Дарія Віталіївна Замараєва
9 років
СШ №137
м. Київ

40. Герасим Едвард Ілліч
9 років
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області
м. Харків

41. Лiхачова Полiна Iллiвна
15 рокiв
Донецька гiмназiя №70 
М. Донецьк

42. Якубовський Роман Володимирович
17 років
ЗОШ №1 ім. Короленка 
м. Рівне

43. Брайцара Олеся Ігорівна 
15 років 
Павлівська загальноосвітня школа I-III ступенів 
Донецька обл. село Павлівка 

44. Сахан Петро
учень 5-Б класу
ССЗШ №45 
м. Львова

45. Рожченко Артем
7 років
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
с. Малинівка

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за адресою: 
planshet@englerllc.com або за телефоном:
044-586-58-58 Ольга Павлівна

Твори переможців буде опубліковано на сайті read-online.in.ua.

За підтримки